KURT INTERNATIONAL

KURT INTERNATIONAL

Kurt Hukuk olarak , dünyanın çeşitli ülkeleriyle kurmuş olduğumuz sağlam ilişkiler neticesinde , gerek Türkiye’de yerleşik müvekkillerimizin yurtdışıyla ilişkileri olsun gerek yabancı müvekkillerin Türkiyeyle ilişkileri olsun , tüm hukuki ve ticari süreçlerde etkin rol oynuyoruz.
YATIRIM DANIŞMANLIĞI
Dünyanın en büyük 17. Ekonomisi olan, 85 milyonluk dinamik nüfusa ve yaklaşık 2 milyar USD Gayri Safi Yurtiçi Hasılaya (GSYH) sahip olan Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancıları en doğru ve geniş perspektifle bilgilendiriyoruz. Yatırım fırsatlarını, sektörden aldığımız öngörüler ve tecrübelerle şekillendirip , sizlere sunmaktayız.
VATANDAŞLIK BAŞVURUSU DANIŞMANLIĞI
19.09.2018 tarihinde yayımlanan yönetmelik ile yatırım yoluyla vatandaşlık kazanılması hakkında aranan mali kriterler düşürülerek; 1.000.000 USD yerine, 250.000 USD’e gayrimenkul satın alan veya 3.000.000 USD yerine 500.000 USD bankaya mevduat yatıran yabancılar Türk Vatandaşlığına başvuruda bulunma imkanına sahip oldular.
GÖÇ DANIŞMANLIĞI
Türkiye'de faaliyet göstermek isteyen gerçek ve tüzel kişilerin yaşayabileceği çalışma izni/ ikamet izni/ deport problemlerine karşı uzman avukatlarımızla birlikte müdahale ediyoruz.
https://www.kurthukukdanismanlik.com/wp-content/uploads/2020/10/logokb.png
Beşevler Mahallesi Yıldırım Caddesi No:265 B Blok Kat:2 Daire:6, 16120 Nilüfer/Bursa
iletisim@kurthukukdanismanlik.com

Bizi Takip Edin:

BİZE DANIŞIN

Bursa Avukat Kurt Hukuk Danışmanlık © 2021

Whatsapp Canlı Destek
1