Türk EnglishFrançaisРусскийالعربية
Kurt Hukuk Danışmanlık
KURT INTERNATIONAL
Bursa Avukat | Kurt Hukuk Bürosu
KURT INTERNATIONAL
Kurt Hukuk olarak , dünyanın çeşitli ülkeleriyle kurmuş olduğumuz sağlam ilişkiler neticesinde , gerek Türkiye’de yerleşik müvekkillerimizin yurtdışıyla ilişkileri olsun gerek yabancı müvekkillerin Türkiyeyle ilişkileri olsun , tüm hukuki ve ticari süreçlerde etkin rol oynuyoruz.

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Dünyanın en büyük 17. Ekonomisi olan, 85 milyonluk dinamik nüfusa ve yaklaşık 2 milyar USD Gayri Safi Yurtiçi Hasılaya (GSYH) sahip olan Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancıları en doğru ve geniş perspektifle bilgilendiriyoruz. Yatırım fırsatlarını, sektörden aldığımız öngörüler ve tecrübelerle şekillendirip , sizlere sunmaktayız.

VATANDAŞLIK BAŞVURUSU DANIŞMANLIĞI

19.09.2018 tarihinde yayımlanan yönetmelik ile yatırım yoluyla vatandaşlık kazanılması hakkında aranan mali kriterler düşürülerek; 1.000.000 USD yerine, 250.000 USD’e gayrimenkul satın alan veya 3.000.000 USD yerine 500.000 USD bankaya mevduat yatıran yabancılar Türk Vatandaşlığına başvuruda bulunma imkanına sahip oldular.

GÖÇ DANIŞMANLIĞI

Türkiye'de faaliyet göstermek isteyen gerçek ve tüzel kişilerin yaşayabileceği çalışma izni/ ikamet izni/ deport problemlerine karşı uzman avukatlarımızla birlikte müdahale ediyoruz.